Kontakt

 

Vi älskar utmaningar – både när det kommer till konstruktion och att bygga mer hållbart. Kontakta oss gärna med din förfrågan vid ditt byggprojekt – stort som litet.
Då får vi möjlighet att prata närmare om det och kan sända dig en offert om du så önskar. Är du intresserad av att diskutera ett samverkansprojekt eller har en utmaning inom bygg så lyssnar vi gärna.

Mycket välkommen att kontakta oss

Angelica Mattsson

Angelica Mattsson

Föräldraledig - Projektering

angelica@fhbygg.se
0531-54 81 43

Jeanna Berger

Jeanna Berger

Projektering

jeanna@fhbygg.se
0531-54 81 47

Gabriella Liljeqvist

Gabriella Liljeqvist

Projektering

gabriella@fhbygg.se
0531-54 81 40

Lovisa Nilsson

Lovisa Nilsson

Projektering

lovisa@fhbygg.se
0531-54 81 41

Michael Schagerström

Michael Schagerström

Entreprenad

michael@fhbygg.se
0531-54 81 44

Johan Pettersson

Johan Pettersson

Entreprenad

johan.p@fhbygg.se
0531-69 00 61

Robert Fridh

Robert Fridh

Finsnickeri Maskinuthyrning

robban@fhbygg.se
0531-54 81 52

Sebastian Bergström

Sebastian Bergström

Skyddsombud
Isolering

sebastian@fhbygg.se
0531-54 81 55

Tommy Hedström

Tommy Hedström

Föräldraledig -Hantverkstjänster Ram- och Serviceavtal

tommy@fhbygg.se
0531-54 81 58

Jonas Fred Hell

Jonas Fred Hell

VD
Träbyggnation
Hållbarhet
jonas@fhbygg.se
0531-54 81 51

Ola Andersson

Ola Andersson

Verksamhets-utveckling

ola@fhbygg.se
0531-54 81 48

Anna Lundström

Anna Lundström

Ekonomichef

anna@fhbygg.se
0531-54 81 54

Fredrik Lund

Fredrik Lund

Hantverkstjänster
Inköp och Kalkyl

fredrik@fhbygg.se
0531-54 81 53

Daniel Jonasson

Daniel Jonasson

Inköp och Kalkyl

daniel@fhbygg.se
070-297 11 99

Maria Hollander

Maria Hollander

Hållbarhet

maria@fhbygg.se
070-621 11 72

Hitta hit