Kontakt

 

Vi älskar utmaningar – både när det kommer till konstruktion och att bygga mer hållbart. Kontakta oss gärna med din förfrågan vid ditt byggprojekt – stort som litet.
Då får vi möjlighet att prata närmare om det och kan sända dig en offert om du så önskar. Är du intresserad av att diskutera ett samverkansprojekt eller har en utmaning inom bygg så lyssnar vi gärna.

Mycket välkommen att kontakta oss

Angelica Mattsson

Angelica Mattsson

Projektering

angelica@fhbygg.se
0531-54 81 43

Sara Börrefors

Sara Börrefors

Projektering

sara@fhbygg.se
0531-54 81 49

Gabriella Liljeqvist

Gabriella Liljeqvist

Projektering

gabriella@fhbygg.se
0531-54 81 40

Michael Schagerström

Michael Schagerström

Entreprenad

michael@fhbygg.se
0531-54 81 44

Johan Jansson

Johan Jansson

Isolering

johan@fhbygg.se
0531-54 81 61

Robert Fridh

Robert Fridh

Finsnickeri
Maskinuthyrning

robert@fhbygg.se
0531-54 81 52

Tommy Hedström

Tommy Hedström

Hantverkstjänster
Ram- och Serviceavtal

tommy@fhbygg.se
0531-54 81 58

Jonas Fred Hell

Jonas Fred Hell

VD
Träbyggnation
Hållbarhet

jonas@fhbygg.se
0531-54 81 51

Ola Andersson

Ola Andersson

Verksamhetsutveckling

ola@fhbygg.se
0531-54 81 48

Ann Zetterlund

Ann Zetterlund

Ekonomichef

ann@fhbygg.se
0531-54 81 69

Anna Lundström

Anna Lundström

Ekonomi & Administration

anna@fhbygg.se
0531-54 81 54

Sebastian Bergström

Sebastian Bergström

Skyddsombud

sebastian@fhbygg.se
0531-54 81 55

Fredrik Lund

Fredrik Lund

Inköp och Kalkyl

fredrik@fhbygg.se
0531-54 81 53

Maria Hollander

Maria Hollander

Hållbarhet

maria@fhbygg.se
070-621 11 72

Hitta hit